Post Detail

Zeštíhlující a zkrášlující

Celkem 26 procedur: Nyní v akci za pouhých 9 900 Kč.

Představujeme vám revoluční sadu krásy, která přináší celkem 26 úžasných procedur, připravených k transformaci vašeho těla a pleti. Tyto procedury nejsou pouze prostředkem ke snížení tuku a odstranění celulitidy; jsou klíčem k novému, okouzlujícímu vzhledu. Posilují tvorbu kolagenu a elastinu, oživují vaši pokožku a dodávají jí vitalitu. Jako orchestr pro vaše smysly zlepšují funkci lymfatického systému, podporují krevní oběh, urychlují metabolismus a zajišťují celkový relax, který si vaše tělo i mysl zaslouží. Tato jedinečná sada je nyní k dispozici za neuvěřitelně příznivou cenu.

Balíček obsahuje procedury:

  • 8 x VelaShape/Kompresní mikrovibrační masáž.

60minutové neinvazivní ošetření pro estetickou korekci problémových partií těla, které kombinuje hned několik technologií: kompresní mikrovibrační masáž, radiofrekvenční energii, infračervené světlo nebo vakuovou terapii.

  • 8 x Proceduru Přístrojové lymfodrenáže.

30minutová estetická vakuová masáž s působením infračerveného ohřevu k šetrné terapii mízního systému, ke zrychlení metabolismu, regeneraci cév i svalů a k celkovému pročištění organismu.

(Celková doba 1 sezení včetně přípravy cca 120 minut)

Plus navazující:

  • 5 x Proceduru BeautyShaper.

30minutová neinvazivní terapie tělesného tvarování, při jejíž aplikaci vleže spalujete tuky a zároveň budujete a posilujete svaly.

  • 5 x Proceduru Přístrojové lymfodrenáže.

30minutová estetická vakuová masáž s působením infračerveného ohřevu k šetrné terapii mízního systému, ke zrychlení metabolismu, regeneraci cév i svalů a k celkovému pročištění organismu.

(Celková doba 1 sezení včetně přípravy cca 90 minut)

  • V ceně balíčku jsou vstupní konzultace a průběžná měření na špičkovém diagnostickém zařízení díky nimž získáte přesné informace nejen o tom, jak redukujete svou hmotnost a snižujete poměr množství tělesného tuku vůči svalové hmotě, ale rovněž detailní informace o celkovém složení vašeho těla.