Endosférická terapie
Novinka v našem studiu
Endosférická terapie

Endos Ball Roller, také známý jako Endosférická terapie, je respektovaná metoda pro formování těla a zpevnění pokožky na těle i obličeji bez potřeby chirurgického zákroku.

 Vacuslim 48
Novinka v našem studiu
Vacuslim 48

Inovativní technika k odstranění tukových usazenin, tvarování postavy, zpevnění pokožky a odstranění celulitidy. Zcela nový koncept, který je založen na koordinaci mezi působením vakuových vaků ze speciálních materiálů umožňujících intenzivní vstřebávání a dlouhodobou efektivitu aplikovaných aktivních ingrediencí v krémech a sérech.

akce na Kryolipolýzu
PRÁZDNINOVÁ AKCE
Kryolipolýza – Liposukce zmrazením
již od 500 Kč / 1 nasátí

Jedna z nejúčinnějších neinvazivních metod trvalé redukce tukových polštářů. Principem je řízené zmrazení tukových buněk a jejich přirozené odplavení lymfatickým systémem. Zcela bezpečný a tělu přirozený zákrok bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Výsledky procedury jsou srovnatelné s klasickou liposukcí, oproti ní však s nespornou výhodou nulové rekonvalescence a žádného omezení od dalších běžných aktivit. První výsledky lze pozorovat již po 14 dnech, maximální účinek je viditelný po 6 týdnech po ošetření.

co je lymfatická masáž
Co je lymfatická masáž?

Přístrojová lymfodrenáž, nebo také lymfatická masáž, je efektivní, moderní a naprosto bezpečná terapie mízního systému. Současně je vyhledávaná i pro své relaxační a kosmetické účinky.

Neivazivní liposukce
Neivazivní liposukce

Nabízíme velmi účinné a bezpečné odstranění tuku a celulitidy pomocí neinvazivních liposukcí.Neinvazivní liposukce je souhrnný název pro metody určené k tvarování postavy, odstranění nadbytečného tuku, redukci celulitidy a zpevnění povolené pokožky.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2023 Vám přejeme hodně štěstí, zdraví, pracovních i osobních úspěchů.

Spirit Relax