Vstupní konzultace

V dnešní době je obezita velmi častým jevem v důsledku sedavého životního stylu, stresu, špatné životosprávy a mnoha dalších důvodů. Nahromaděný tuk, zejména v oblasti břicha, hyždí, boků/pasu a stehen, způsobuje estetické problémy, kterých je velmi obtížné se zbavit.

Pokud bojujete s podobnými problémy a chcete se zbavit nepoddajného tuku bez chirurgického zákroku, neváhejte a přijďte na konzultaci spojenou s diagnostikou.

Naše kosmetické centrum nabízí širokou škálu přístrojů disponujících nejmodernějšími technologiemi pro tvarování těla, umožňujících sestavit pro vás personalizovaný plán procedur.

Klademe důraz na osobní přístup a individuální péči věnovanou každému klientovi/klientce. V příjemném a komfortním prostředí s Vámi prokonzultujeme Vaše estetické představy, zaměříme se na Vaše požadavky a nastavíme individuální plán Vaší proměny.

Díky špičkovému diagnostickému zařízení získáme detailní a relevantní informace o složení Vašeho těla, zjistíme veškeré potřebné hodnoty a navrhneme plán nejefektivnějších procedur potřebných k dosažení nejlepšího výsledku.

Každý náš klient/klientka má založenu vlastní zákaznickou kartu, kde je podrobně zaznamenáván průběh každého ošetření.