Spirit Relax

V luxusně řešeném interiéru se můžete těšit na bohatou nabídku exkluzivních procedur s orientací na bezbolestné liposukce, omlazující, kosmetické, relaxační a další zkrášlující služby.

V oblasti péče o tělo nabízíme účelná a prověřená ošetření k modelaci postavy, především korekce nesprávných proporcí těla, redukce tuku na vybraných partiích, odstranění celulitidy, ošetření strií, akné a povadlé kůže. Všechny procedury jsou prováděny nejúčinnějšími a nejmodernějšími přístroji vybavenými špičkovými technologiemi. Pomůžeme Vám snížit nadváhu, zmenšit objem u konkrétní problematické partie, a to co nejbezpečněji s tím nejlepším výsledkem. Nabízíme pouze ta nejefektivnější neinvazivní ošetření. Všechny námi poskytované procedury jsou nejenom maximálně efektivní, ale i zcela bezpečné a bezbolestné.

Protože každý člověk je jedinečný originál, potřebuje individuální přístup. V komfortním prostředí konzultujeme v absolutní diskrétnosti s každým klientem osobně jeho estetické představy. Speciálním a mimořádně přesným analyzérem provedeme měření skladby těla každého klienta, čímž zjistíme detailně všechny potřebné parametry důležité k nastavení individuálního plánu procedur. Podle výsledků měření doporučíme každému zákazníkovi přístroje i typy ošetření tak, aby byl výsledný efekt zcela přirozený.

K tomu nabídneme příjemnou atmosféru, úsměv, čisté prostředí a třeba i sklenku prosecca.

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Chci být klientem

6 důvodů proč jít do Spirit Relax

Profesionální vybavení
Odborně vyškolený personál
Příjemné prostředí
Nadstandardní péče
Garance nejnižší ceny
Zážitek z každé návštěvy